Prestigio MultiPad Visconte V planšetė žaidimų mėgėjams su klaviatūra ir Windows 10

Planšetiniai kompiuteriai su klaviatūra, bando nukonkuruoti nešiojamuosius. Juk tokie įrenginiai ypatingai patogūs: nori – naudoji kaip paprastą planšetinį kompiuterį, nori – pasijungi klaviatūrą ir renki tekstus, lygiai taip pat, kaip su nešiojamuoju kompiuteriu. Bet šiandieninio mūsų straipsnio herojus  Prestigio Visconte V, turi ypatybę, kurios neturi daugelis panašių prietaisų, tai – įspūdingos  žaidiminės galimybės.

Išorinis vaizdas

Prestigio Visconte V tęsia vykusio to paties gamintojo Prestigio Visconte 4U tradicijas, bet yra vienas esminis skirtumas. Jo pirmtakas turėjo klaviatūrą, kuri pasijungdavo per Bluetooth. Dabar gi, jungiant klaviatūrą, naudojamas magnetinis tvirtinimas: planšetė dedama į atatinkamas vietas, kur magnetai patikimai ją užfiksuoja. Tai patogu, patikima ir be to, naujovė atrodo geriau, nei ankstesnis modelis. Uždarytoje būklėje Prestigio Visconte V sunku atskirti nuo nedidelio loptopo. Planšetinė dalis, su 10,1 colio ekranu, sveria viso – 586 gramus. Korpusas pagamintas iš plastiko, fasadinė pusė padengta apsauginiu, juodu stiklu, puikiai derančiu su raudonu aprėminimu.

Prestigio MultiPad Visconte V

Prestigio MultiPad Visconte V

Su klaviatūra prietaisas sveria jau 930 g, bet tai vis tiek – lengvas. Rinkoje šiandien dažnai sutinkami netbukai ir ultrabukai, kurie, esant tam pačiam ekrano dydžiui ir panašiai įrangai, sveria gerokai daugiau. Prijungimo stotelė turi ne didelį, bet labai jautrų jutiklinį pultą, galintį skirti įvairius gestus, vienetinius ir dvigubus prisilietimus. Klavišai nors ir ne stambūs, bet patogūs. Kitoje klaviatūros pusėje yra guminės kojelės, kurios užtikrina tvirtą gulėjimą ant stalo ir neleidžia slidinėti.

Būtinai reikia atkreipti dėmesį į dvi pilno dyžio USB jungtis. Ne daugelis planšečių, netbukų ir ultrabukų, gali pasigirti tokiu kiekiu jungčių, galinčių prijungti išorinius kaupiklius ar kitus prietaisus. Taip pat gamintojas numatė HDMI jungtį, per kurią planšetę galima būtų prijungti prie monitoriaus ar televizoriaus, norint gauti padidintą vaizdą.

Pakalbėkime apie ekraną

Prestigio MultiPad Visconte V

Prestigio MultiPad Visconte V

Prestigio Visconte V gavo 10,1 colio, 1280×800 pikselių raiškos  displėjų, pagamintą pagal IPS technologiją. Ryškus, aiškus vaizdas, platus matymo laukas ir didelė ryškumo atsarga, leidžia dirbti ir naktį, ir dieną, ryškiai šviečiant saulei.

10,1 colio ekranas geras tuo, kad jis tinka ne tik Web – naršymui, skaitymui ir nuotraukų peržiūrai. Skirtingai nuo kitų kompaktinių planšečių, šiame ekrane malonu žaisti ir žiūrėti video medžiagą.

Valdant Windows 10

Jame įrengta pilnavertė operacinė sistema – Windows 10. Todėl tu gali paleisti tokius pat papildymus, kaip ir stacionariniame kompiuteryje. Jei tu turi prieigą prie debesinės saugyklos, tu gali padaryti planšetę Windows aplinkos dalimi. Pradedi darbą namuose, su stacionariniu kompiuteriu, išsaugai duomenis debesyje, o pratęsi darbą kur nors išvykoje, su savo planšete. Windows parduotuvėje gali naršyti papildymus pramogoms, žaidimams ir bet kokiam darbui.

Puikus našumas

Prestigio MultiPad Visconte V

Prestigio MultiPad Visconte V

Planšetės širdis – 4 branduolių Intel Atom Z3735F procesorius, su taktiniu dažniu, iki 1,8 GHz. Jam kompaniją sudaro 2 GB operatyvinė atmintis. To pakanka, norint paprastai dirbti ir naudotis tinklo naršykle, ofiso papildymais ir paleisti žaidimus. Nepaisant to, kad prietaisas neturi diskretinės video kortos, jis patikimai palaiko daugelį žaidimų, su aukštais grafiniais nustatymais. Asphalt 8, Dead Trigger 2 ir kiti žaidimų papildymai iš Google Play parduotuvės, dirba be problemų.

O dabar pasiruošk tankistams! Planšetė parduodama jau su instaliuotu žaidimu World of Tanks Blitz. Jei tu nieko prieš pavarinėti tankus ir neketini išsiskirti su vikšrine karine technika, kažkur keliaujant, Prestigio Visconte V gamintojai, tau teikia ženklią dovaną. Tu gauni ne tik žaidimą, bet ir premium – sąskaitą septynioms dienoms, o taip pat premium – tanką T – 127. Bonusai atiteks naujam žaidėjui, kuris pirmasis įeis iš planšetės į World of Tanks Blitz.

Vidinės atminties apimtis – 32 GB, kurių apie pusę „suvalgo“ OS ir suteikti papildymai. Todėl iš karto reikia pasirūpinti SD atminties kortele. Planšetės lizdas gali palaikyti micro – SD kortelę, iki 32 GB.

Didelės talpos akumuliatorius

Prestigio Visconte V, įrengtas 6500mAh talpos akumuliatorius. Remiantis gamintojų duomenimis, vieno užkrovimo pakanka 7 valandoms nuolatinės video peržiūros, 6 valandoms tinklo naršymui arba apie  3,5 valandoms virtualiam World of Tanks Blitz žaidimui. Jei tu pasinaudosi taupymo režimo galimybėmis, gali pratęsti baterijos tarnystės laiką visai dienai.

Dvi 2 MP kameros

Gamintojai numatė dvi kameras – pagrindinę ir frontalinę. Pagal charakteristikas – jos viena nuo kitos niekuo nesiskiria; abi turi 2 MP matricas. Frontalinės kameros galimybių pakanka video skambučiams. Taip pat galima padaryti asmenukę, bet ant 10,1 colio ekrano, autoportretai nelabai tinkamai gaunasi. Pagrindinės kameros gali prireikti, jei ką nors įdomaus pastebėjai, o fotoaparato po ranka nėra.

Geras garsas

Pabrėšime ir gerą garsiakalbių darbą, kurie įmontuoti dešinėje planšetės briaunoje. Garso kokybė padori ir filmų peržiūrai, ir žaidimams. Garso atsarga – pakankama.

 Pabaigai

Prestigio Visconte V – universalus įrenginys, kuris būtinai pravers tiems, kurie dažnai išvyksta į keliones ar komandiruotes. Su patogiu įrenginiu, sukurtu pagal principą „Du viename“,  tu ne tik liksi prie ryšio, bet galėsi ir pramogauti, ir atlikti visus darbus, kurių nespėjai nuveikti namuose ar ofise. O be to – jis labai stilingai atrodo.

Jo privalumas – žaidiminės galimybės. Jis sugeba ženkliai daugiau, nei vyresnieji jo broliai. Be to, World of Tanks Blitz gerbėjų, laukia malonios dovanos.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑