Planšetės Blackphone su padidintu saugumu anonsas laukiamas MWC 2015

Kompanija SGP Technologies, interneto šaltinių pranešimu, ruošia planšetinio kompiuterio Blackphone, skirto privačiam darbui ir bendravimui, prezentaciją.
SGP Technologies – bendra ispanų kompanijos Geeksphone ir JAV esančio apsaugotų komunikacijų serviso Silent Circle bendra įmonė. Pirmuoju SGP produktu tapo išmanusis telefonas su padidinta apsauga Blackphone (iliustracijose), pristatytas pernykštėje MWC parodoje. Šis aparatas leidžia atlikti apsaugotus telefono skambučius, keistis šifruotais SMS ir MMS. Be to, numatytos priemonės prieš šnipinėjimą.

TEXT

Blackphone

Pranešama, kad testinė planšetės Blackphone versija bus parodyta ateinančioje parodoje MWC 2015, kuri kovo pradžioje įvyks Barselonoje (Ispanija). Įrenginį bus galima pamatyti tiek kūrėjų paviljone, tiek ir kompanijos Graphite Software, sukūrusios įrenginiui specialią programinę įrangą, stende.

TEXT

Blackphone

Apie naujovės technines charakteristikas informacijos, deja, nėra. Projekto dalyviai tik sako, kad planšetė nukreipta į konfidencialumą, saugumą ir kontrolę. Kaip programinė platforma įrenginyje matomai bus naudojama ta pati operacinė sistema, kaip ir apsaugotame išmaniajame telefone – PrivatOS su Android baze.
Tags: , ,Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑