Planšetė Asus Fonepad 7 FE375CL palaiko LTE tinklus

Asus išleido naują planšetinį kompiuterį Fonepad 7 FE375CL, kuris gali būti naudojamas kaip išmanusis telefonas. Jis tiekiamas su 4 kartos mobiliųjų tinklų palaikymu ir dirba su operacine sistema Google Android 5.0 Lollipop.
Pirmiausia Asus Fonepad 7 FE375CL išeis Taivanyje, kadangi pati Asus randasi šioje šalyje. Išleidimo data kol kas nenumatyta, užtai žinoma planšetės kaina – ji sudarys vos 250$. Pagal įrenginio pavadinimą matosi, kad jo ekranas turi 7 colių įstrižainę, taigi, jei į jį žiūrėti kaip į telefoną, tai labai didelis fabletas. Asus Fonepad 7 FE375CL pagrindas yra 4 branduolių procesorius Intel Atom su 1,3 Ghz dažniu, o jo ekranas – tai IPS matrica su 1280×800 pikselių raiška ir 10 prisilietimų vienu metu palaikymu. 250$ – tai planšetės kaina su 8 Gb vidinės atminties, bet taip pat bus prieinama versija su 16 Gb, kurios kaina nežinoma. Abi modifikacijos tiekiamos su 2 Gb RAM,3950 mAh baterija ir microSD atminties kortelių lizdu.

TEXT

Asus Fonepad 7 FE375CL

Asus Fonepad 7 pareikštas LTE tinklų palaikymas, o taip pat GPS ir GLONASS imtuvai, Bluetooth 4.0 ir Wi – fi n moduliai. Kamerų fabletui taip pat nepagailėta – priekyje virš ekrano puikuojasi 2 Mp, o gale patalpinta 5 Mp. Žodžiu, prieš mus biudžetinis planšetinis kompiuteris, kuriuo galima skambinti ir perduoti informaciją labai dideliu greičiu net jei nėra Wi – Fi tinklo.
Tags: , ,Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑