Dell EveryPad Pro – 8 colių įstrižaine

Kompanija Dell anonsavo naują planšetę EveryPad Pro, kurios pagrindas yra operacinė sistema Microsoft Windows 8.1. Pirmoji šalis, kur ją bus galima įsigyti, taps Japonija, o paskui ji atsiras ir kituose pasaulio regionuose.
Iš esmės EveryPad Pro yra modernizuota kitos Dell planšetės, žinomos pavadinimu Venue 8 Pro, kurios anonsas įvyko visai nesenai, versija.

Dell EveryPad Pro

Dell EveryPad Pro


Skirtumas visų pirma yra procesoriaus tipe: Venue 8 Pro yra Intel Atom Z3745D arba Z3740D pasirinktinai, o EveryPad Pro užtaisytas galingesniu CPU Intel Atom Z3775D iš serijos Bay Trail. Pirmieji du procesoriai turi 1,33 Ghz dažnį, o paskutinysis turi 1,49 Ghz. Naujojo Dell planšetinio kompiuterio charakteristikų sąrašas apjungia ekraną su 8 colių įstrižaine, kurio raiška yra 1280×800 pikselių ir pažangią IPS matricą, kurios išskirtinė ypatybė yra pagerintas spalvų perdavimas, padidintas ryškumas ir platūs apžvalgos kampai.
EveryPad Pro tiekiamas su 64 Gb atmintine ir 2 Gb operatyviosios atminties, kas daro ją labai galinga planšete, tinkama darbui. Tai papildo microSD kortelių lizdas ir dvi 1,2 ir 5 Mp kameros, o modulių rinkinys susideda iš Bluetooth 4.0 ir Wi – fi 802.11n(mobiliųjų tinklų palaikymas nenumatytas). Dell EveryPad Pro tiekiama su OS Windows 8.1 with Bing ir iš anksto įdiegtu programų paketu Microsoft Office Home and Bussines 2013. Planšetės kaina nežinoma.

Dell EveryPad Pro

Dell EveryPad ProTags: , ,Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑