Dell Venue 8 Pro planšetinius kompiuterius

Kompanija Dell nusprendė apsieiti be nereikalingos pompastikos ir tyliai anonsavo naujus linijos Venue 8 Pro planšetinius kompiuterius, valdomus operacinės sistemos Windows.

Dell Venue 8 Pro

Dell Venue 8 Pro

Priminsime, praeitais metais išėjo modelis su 4 branduolių lusto Intel Atom Z3740D Bay Trail baze, papildytas 2 Gb operatyviosios atminties,8 colių sensoriniu ekranu su 1280×800 pikselių raiška ir su aktyviu digitaizeriu. Dabar Dell tinklapyje galima įsigyti planšetės variantą su procesoriumi Intel Atom Z3745D, kuris turi pagerintą grafiką.

Dell Venue 8 Pro

Dell Venue 8 Pro


Visu kitu įrenginys analogiškas pirmtakui. Be to, žinoma, kad ruošiamas naujas biudžetinis modelis Dell Venue 8 Pro su procesoriaus Intel Atom Z3740D baze (kaip originali planšetė), bet su 1 Gb operatyviosios atminties vietoj 2, o taip pat be digitaizerio. Likusios galimybės išliks tokios pat, kaip anksčiau. Vokiečių Amazon jau priima išankstinius užsakymus tokiam planšetės Dell Venue 8 Pro variantui. Jos kaina sudaro tik 159 eurus, o naujo modelio tiekimas prasidės nuo lapkričio 4 d. Dėl jo pardavimų kituose regionuose kol kas nieko nežinoma.

Dell Venue 8 Pro

Dell Venue 8 ProTags: , , ,Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑