Atsilepimai apie Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 16Gb

Vaidas. Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 SM-T525 16Gb puikus modelis

Privalumai: Kokybiškai surinktas, tikslus, ryškus displėjus. Lengvas ir plonas. Ekranas nesibraižo, padengtas apsauginiu stikleliu, mažai matosi pirštų antspaudai.
Galingas turinys – Antutu rodo 34916 po įkrovimo, daug nustatymų, bet kokiam skoniui. 2 Gb atminties užtenka, kad būtų galima patogia naršioti po internetą. Filmai be užlaikymo. Galima naudoti kaip telefoną, siųsti SMS. Yra modulis LTE (dirba puikiai su Megafonu), wi-fi ac. (Tinklo nustatymuose rašo 200mbps (ac 5ghz) routeris Asus ac66u.) priedus galima perkelti į papildomą SD diską.
Trukumai: Labai lėtai kraunasi. Ir pageidauti krauti su įkrovikliu, esančiu komplekte. Per įprastą USB įkrovimas vyks dar lėčiau Įkrovimas baltos spalvos (planšetė juodos).
Torentai išsaugojami tik planšetės atmintyje Norint tai ištaisyti, reikalingas rotas.
Nėra hdmi jungties. Norint prijungti prie tv reikalingas perėjimas.
Garsas cypiantis per įmontuotas garsi kolonėles išduoda per daug aukštus dažnius, mažokai vidutinių. Nepaliko failų sistemos ntfs. Taip ir nepavyko vienu metu nustatyti bluetooth, pelės ir ekrano klaviatūros. Jeigu veiks žymeklis, tuomet teksto rinkimas atjungtas.

Atsilepimai apie Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 16Gb

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 16Gb

Modestas. Gera planšetė

Privalumai: 1. Puikus ekranas. Vaizdo kokybė poligrafinė. 2. Pradžiugino iš anksti nustatytas biuro paketas Hancom Office. Teisingai skaito ir redaguoja MS Word dokumentus su sudėtingu formatavimu. Kituose paketuose formatavimas išlaksto. 3. Palaiko korteles su atmintimi iki 64 GB.
Trukumai: 1. Android 4.4 nesuteikia galimybės pašaliniais priedais įrašyti į SD kortelę. Pats didžiausias minusas.
2. Samsung`go klaviatūroje kablelis pakeistas specialiu simboliu. Nepatogu spausdinti. Tačiau visada galima pasirinkti kitą klaviatūrą.
Komentaras: Patinka. Patenkintas. Naudojamas mobiliai peržiūrai ir paprastam dokumentų redagavimui, tokiuose formatuose kaip ах doc, xls, pdf, dwg, tif, djvu, elektrinio pašto patikrinimui, webserfingo, video peržiūrai. Visą kas reikalaujama, atliekama su valio, po atitinkamo softo įdiegimo Daugiaekranio funkcija realizuota nepatogiai, atjungiau. O ir aplamai daugelį galimybių atjungiau, todėl, kad jos nereikalingos. Pagrindinis pasirinkimo kriterijus buvo aukšta ekrano raiška ir 4G LTE palaikimas.

Vakaris.

Privalumai: Ekranas, darbo greitis, išmatavimai ir svoris, autonominio darbo laikas, populiarus procesorius (todėl visi žaidimai veikia su 800), groja ir vibruoja.
Trukumai: Ilgai kraunasi (kažkur tai apie 4 valandas), korpusas iš dešinės pusės traška, daug įvairių nereikalingų samsungo softų, mažaekranis režimas veikia tik su vieninteliu priedu ( galima gauti rotą ir įdiegti MultiWindow Apps Manager, ką aš tikriausiai ir padarysiu), plytelės (pašalinti galima, tačiau visiškai nuo ekrano su jomis negalima).
Komentaras: pirkiniu patenkintas, aukščiau aprašyti pliusai nusveria minusus (man jie visi kritiški), užvalkalas tinka nuo note 2014, stilus su juo neveiks (nėra wacom sluoksnio).

Giedrius.

Privalumai: Puikus ekranas, galinga baterija, darbo našumas, garsas, išorinė išvaizda, kompaktiškumas, surinkimas.
Trukumai: Aš sau neradau

Atsilepimai apie Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 16Gb

Algirdas.

Privalumai: Labai plonas ir lengvas, ekranas puikus, galinė pusė ir graži, ir patogi – neslysta, ta oda yra dizaino pažiba. Mano pažįstami aipodų savininkai iš karto pamato skirtumą ekranų skirtumą tab pro naudai.
Trukumai: Man sunku aptikti trukumus, todėl, kad tai pirmoji planšetė, kurią panorau įsigyti, galvojau tarp jo ir aštuoniukės, labai džiaugiuosi, kad pasirinkau dešimtuką. Eiplo produkcijos pakęsti negaliu dėl mano galimybių apribojimo, kaip vartotojo, todėl, kad nėra atminties kortelės, todėl, kad nepanašus į kompiuterį, kaip įprastas kaupiklis?????
P.S. Pas mane smart galaksi 3, taip kad pratintis nėra prie ko, viskas tas pats, tik didesnis. Nusipirkau, supakuotoje dėžutėje internetinėje – parduotuvėje – nuvažiavai, pats pasiėmiau. Reikia atkreipti dėmesį, kad įkrovimas 2 amperų, ir, sakykim nuo įprastų smartų šis tab nepatemps, arba šis reikalas užtruks ilgai, pačiam nebūtų daėję, mano dėmesį į tai atkreipė pardavėjas.
Paėmiau sei devaisą todėl, todėl, kad pasirodė jam skirtas ofisas, dabar tai, mažas pilnavertis kompas, o kadangi artėja sodų metas, tampyti nešiojamą kompą su savimi nesinori + vėl pirkti modemą ir prijunginėti, va jau kur sėdi, o be ineto, šiuolaikiniai žmonės, jau nebegalime.
Iš karto maniau atsisakyti, todėl, kad pagrindinė kalba yra ne lietuvių, o tai supratau tik tada kai negalėjau pastatyti įvedimo kalbos klaviatūroje lietuvių, atsižvelgiant, kad visas kitas apvalkalas yra lietuviškai. Įlindau skaityti, užsikasiau konkrečiai su tai rotais- zamotais. Vienu žodžiu, dėkui Dievui, užteko proto su savo kreivomis rankomis nelįsti prie šio reikalo, arba viskas būtų pasibaigę, panašu į tai, kad ši geležis būtų pavirtus į plytą. Nu ir velniai nematė , pasisiunčiau iš plaimarketo linksmą, lietuvišką klaviatūrą ir pamiršau apie tai galvoti. Jokių nepatogumų nepatyriau. Aparatas, aišku, originalus, made in korėja 880 ant štrich kodo.
Įdiegti vienašališkus priedus į SD – ne problema: nustatymai – bendrieji – saugumas – nuimame varnelę nuo ,,leisti įdiegti ne tik iš plaimarketo“ ir viskas…
Praėjus kuriam laikui, manau, kad atsiras įvairių trūkumų, tuomet galima pagalvoti apie tikslą jį pakeisti.

Kristupas.

Privalumai: 1. Kontrastinis ekranas, patogus tekstų skaitymui. Kažkokio tai pablogėjimo šiame plane palyginus su AMOLED… Galaxy Note ir Galaxy S3 ekranais nepastebėjau.
2. Didėliai nuostabai ilgas darbas nuo vieno įkrovimo. Pas mane ištysą parą įjungtas mobilus ryšys ir WiFi, o naudojuos aš juo, pagrinde, metri, keliaujant į darbą ir iš darbo ( apie pusantros valandos per dieną skaitau…kartais patikrinu paštą). Tokiu režimu, įkrovimo užteko važinėjant į darbą visoms penkioms darbo savaitės dienoms.
3. Maži išmatavimai palyginus su ankstesniais penkiasdešimties colių modelių aparatais. Tame tarpe palyginus su Sony Tablet Xperia…
4. Užvalkalo kol kas nepavyko nusipirkti, naudoju be užvalkalo: patinka, kad yra kompaktinis. Nors ankščiau aš visada bijojau šiuos daikčiukus sudaužyti… Juodas kompaktiškas korpusas transporte ypatingo dėmesio į save neatkreipia dėmesio.
Trūkumai: 1. Be užvalkalo pakankamai slydus: lengva išmesti iš rankų (po trijų savaičių važinėjimo metro, kol kas, normaliai: įpratau laikyti dviem rankomis…) Įpratau prie kompaktinio dydžio. Dabar manau, galbūt nusipirksiu silikoninį apvalkalą, jeigu tokia atsirastų…
2. Stipriai atsispindintis ekranas. Transporte pastoviai tenka pritaikyti ekrano padėtį taip, kad būtų geriau matyti tekstą. Tačiau tai yra būdinga visiems prieš tai buvusiems smartfonams, kuriuos naudojau tokioje aplinkoje. Tuo pat metu kontrastas yra geras. Greito ir patogaus Android – planšetės, kuris būtų iš tiesų patogus skaitymui (e-ink tipo), aš kol kas neradau.
3. Reklamuojamas daugiaekranis Paleidėjas (Launcher) man yra – trūkumas. Pavargau kvoti su jo nustatymais, aš tiesiog įdiegiau Nova Launcher – ir gavau normalų ,,Darbastalį“. Atnaujinimams patikrinti, tiesa, reikia vėl nustatymuose perjungti į Samsunginį, tačiau tai ne ypatingai vargina.

Atsilepimai apie Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 16Gb

Titas. Labai rekomenduoju.

Privalumai: skraido. Jis dirba greičiau nei mano kompiuteris. Ofisas, įdiegtas planšetėje taip pat turi masę privalumų palyginus su įprastu maikrosoftu. Lengvas, odinis užpakalis – neslysta ir malonus liečiant. Spalvos ir ryškumas – aukščiau visokių pagyrų. Nusipirkau darbui, tačiau net ir žiūrint filmus arba veikiant žaidimams, įkrovimą laiko ilgiau nei vieną dieną, o jeigu naudoti vien tik darbui – galbūt ir visas tris dienas išsilaikys. Labai gera garso kokybė.

Trukumai: beveikia adobe flash player. Klaviatūra logitech dar neišleista šiai planšetei, o tab3 – ne tinka (skirtingi kampai). Tai žinoma nemalonu, tačiau tai ne samsungo kaltė. Atmintis užsipildė per dieną, tačiau nusipirkus mikro SD 32 GB ištaisė situacija akimirksniu.

Arminas. Labai gaila, kad negalėjau juo ilgai pasinaudoti.

Privalumai: Akumuliatorius!! Ekranas!! Dizainas!! Greitas veikimas!! Ir bendrai jis pagamintas labai gerai, TAČIAU…žiūrėkite žemiau.
Trūkumai: kaip bebūtų keista…EKRANAS!!! Būkite atidesni!!
Visumoje, nusipirkau su ja su devaisu, pasidžiaugiau lygiai tris dienas!!! Ekrane, viršutiniame, kairiajame kampe paspaudus, bet kuria ekrano vietą atsiranda dėmė ( kaip skaičiuotuvuose paspaudus)…pakeičiau kitu pagal garantiją.
Ir ką jūs galvojate??? Po dviejų dienų kitas trūkumas!!! Dešinioji ekrano pusė – atliekant, bet kokius veiksmus (ypatingai gerai matosi baltame fone) mirga, tarsi kažkokia hercovka bando prisiderinti!!!! Statinėje peržiūroje nepastebima. Štai tai žmonės!! Pridaviau į parduotuvę ir susigrąžinau pinigus. Sansungas geras visame kame, tačiau po pirmųjų dviejų pakeistų planšečių aš jo bijau))).
P.S. galbūt šio modelio Samsungo ekrano tiekėjas nesėkmingas?

 

Julius. Nepakeičiamas pagalbininkas

Privalumai: Patogu laikyti; lengvas; ryškus ekranas; greitai dirba. Įsigijau darbui, nepakeičiamas pagalbininkas, puikiai sutvarko, labai lengva įdiegti, bet kokius priedus, ryškus vaizdas, patogus meniu, nepasigailėjau, kad nusipirkau, rekomenduoju!

 

Tautvydas.   Gyvenimas praeina ir reikia jį užpildyti įvykiais. Šiems tikslams tai tinkantis variantas.

Privalumai: Ekranas, greitis, svoris, darbo trukmė; žaidimai; žaidimai – 4 – 5 valandos, skaitymas, tikriausiai ilgiau nei 8, patikrinti neįmanoma, vaikai žaisdami iškrauna. Oda galinėje pusėje ne tik maloni, bet ir suteikia galimybę patikimai laikyti rankose. O aš niekada nepergyvenu dėl plėvelių ir užvalkalas tai pliusas. Mano draugas turi aipodą ir mes, kaip sakoma susirungėme. Ir manasis nei truputėlio neblogesnis, lengviau išsaugoti duomenis flešiukėje, o ir veikia kaip raketa.
Trūkumai: Pirmasis iš karto išėjo juostomis, tačiau nesuprantamai kam, esant aiškiai matomiems defektams išsiuntė jį servisą ir, o! Stebuklas, po kokių tai dešimties dienų man su džiaugsmu pranešė, kad TAI yra naujas gamybinis defektas ir aš galiu išsirinkti sau naują, tiksliai tokį pat. Velnias

Tags: , , , , ,4 Responses to Atsilepimai apie Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 16Gb

 1. Jonas says:

  Pliusus užgožia minusiai, todėl tai vienas iš galingiausių planšečių šiai dienai. Mano kopija iš Vietnamo, ekrane mirksėjimų nepastebima.

 2. Boris says:

  Ilgai rinkausi tarp skirtingų gamintojų. Apsistojau ties šiuo modeliu. Planšetė tiesiog super. Labai patogus naudoti. Wi -Fi ir 4G laiko stabiliai. Išorinė išvaizda tiesiog nuostabi. Nieko nereikalingo. Bendrai tai prisijungiu prie aukščiau išsakytų pasisakymų. Rekomenduoju visiems. Manau, kad tai geriausia planšetė šiai dienai.

 3. Niko says:

  Patenkintas viskuo. Nieko kito, kas būtų geriau man, kol kas nežinau…(Note Pro 12 kažkaip tai nepateisina savo kainos, plius didesnis pagal išmatavimus…)

 4. Charlie says:

  Aš jį naudoju, pagrinde, portretinėje orientacijoje. Iš pradžių man pasirodė, kad geriau jo pusių santykis būtų knyginis…(Tačiau tai, pagrinde, naudojant kaip skaitinį)… tačiau palaipsniui suprantu, kad vertikaliai laikyti siaurą planšetę daug lengviau, nei platų (mažiau peties…)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑