Atspariosios planšetės Xplore XC6 ištvermingai atlaiko negandas

Xplore Technologies kompanija, kuri yra plačiai žinoma siauruose sluoksniuose, kaip atsparių planšečių gamintoja, pristatė naują seriją savo gaminių – Xplore XC6. Naujos prekės remiasi operacinėmis sistemomis Windows 8.1 ir Windows 7 Pro, ir vadinama, pačių saugiausių kūrinių gamintoju. Taigi, kiekvienas vienetas gali išgyventi kritimą iš 2,1 metrų aukščio.

Xplore XC6 planšetės patalpintos į techninės gumos ir magnio lydinį, kuris apsaugo jas nuo dulkių ir vandens, panardinant į vandenį 30 minučių iki 1 metro gylio. Šie prietaisai atitinka karinį standartą MIL-STD- 810G ir IP67, ir yra aprūpinti Intel Core i5 ketvirtos kartos procesoriais, ryškiais 10 colių ekranais (maksimalus ryškumas – 1300 nitų ), 4 GB operatyviosios atminties, SSD talpyklos diskais iki 256 GB.

Xplore XC6
Xplore XC6

Asortimentą sudaro trys XC6 planšetės. Modelis DMSR – su tinklo parama LTE, labai ryškiu ekranu ir standartine apsauga. M2 yra skirta kariniams tikslams, atitinka 461F reikalavimus ir turi kriptografinių kortelių skaitytuvą. DM gali būti taikoma verslo tikslams: ji turi minimalią apsaugą nuo fizinio poveikio ir standartinį ekrano ryškumą. Planšečių kaina prasideda nuo 5299 dolerių.

Tags:Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑